wtorek, 22 kwietnia 2014

Return!

Ohayo mina!

Kami~sama, jak ja dawno nie pisałam! Wybaczcie! Naprawdę przepraszam i posypuję sobie głowę popiołem. Jeśli wymierzycie mi jakąś karę to przyjmę ją posłusznie ;_; Ale dzień za dniem,życie mija. Moja wena skończyła się i przez długi okres nie wracała. Dlaczego nie napisałam "ZAWIESZAM BLOGA" czy czegoś w tym stylu? To bardzo proste. Wcale go nie zawiesiłam, bo często o nim myślałam i układałam całą historię w mniej-więcej logiczną całość. W maju czekają mnie matury. Fajnie by było dodać notkę 12 maja na urodzinki bliźniaków, ale z racji tego, że w ten dzień piszę biologię kolejny odcinek (z nowym ENDING'IEM nad którym właśnie pracuję) pojawi się 1 czerwca (Dzień Dziecka :D ). 
Przepraszam również, że zaniedbałam czytanie notek na waszych blogach. Przez matury i życie w stresie (przez różne dolegliwości życiowe) nie miałam za dużo wolnego czasu. Więc jeśli ktokolwiek tu zajrzy, proszę o aktualne adresy (jeśli się zmieniły) i chociaż odrobinę zrozumienia :) 
Aha! I jeszcze z pewnego źródła (pozdrawiam cię Raion~kun! :D) Dowiedziałam się, że niektórzy szukają ze mną kontaktu. Na gg już praktycznie nie wchodzę wcale, aczkolwiek numer to: 10525344. FB? Zapraszam, chociaż tam też średni ze mnie gość: FB. Najlepiej piszcie do mnie na komórkę: 503842000. Wtedy na pewno odpiszę ;D

Do napisania!
I jeszcze raz bardzo przepraszam ~~
Ja ne ~ !

6 komentarzy:

 1. Yay!! Kenami wróciła:D:D Nie martw się, ja się nie gniewam:) (choć bardzo brakowało mi Twoich rozdziałów:3) Sama zresztą publikuję raz na rok i nawet nie mam ku temu dobrej wymówki:/ Może to raczej ja powinnam zawiesić...?
  Dobra, mniejsza^^'' Czekam na Dzień Dziecka;D
  Buziaczki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętaj, obserwuję Cie. 1 czerwca... Jeśli nie... Znajdę Cię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się ciesze, mi to nie przeszkadza, o nie! Wybacz jeśli nie masz gdzie mnie informować, ale się to zmieni wkrótce. A przecież sms'ami głowy Ci nie będe zawracać, a wpadam tu regularnie i pacze se czy newsta nie ma jakiegoś, a tu prosze taka niespodzianka.
  kini-san

  OdpowiedzUsuń
 4. Kenami!!! ale ja za Tb tęskniłam! :)) cały czas sprawdzałam czy nie dodajesz jakiegoś nowego odcinka, a tu nic :c a teraz nie mogę uwierzyć, w końcu się odezwałaś od... siedmiu miesiecy...? :o ale to nic, tą "małą" nieobecność pewnie wszystkim zrekompensuje nowy (dokończony w sumie) rozdzialik! :) na pewno będzie świetny! :) proszę nie nawieszaj bloga! :o czasami warto poczekać na coś naprawdę super! <3 Czekam i pozdrawiam :) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak więc możesz na: www.four-worlds.blog4u.pl mnie powiadamiać :3 długo to trwało, wiem i miło by było gdybyś skomentowała zawpowiedź~bye!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybacz, zawsze ktoś włamuje mi się na profil i mam takiego pecha że kasneli mi bloga >.<! No cuż, myśle też na bardziej konkretnym adresem i emailem. kini-san

  OdpowiedzUsuń