niedziela, 19 lutego 2017

Przepraszam...

Wybaczcie. 

Znowu nawaliłam.

Moje życie przez pewien okres było bardzo burzliwe.

I znów nie udało mi się zrobić tego co powiedziałam...

Dlatego teraz postanawiam jedno: Nie będę nic obiecywać! 

Notki będą wtedy, kiedy tylko dam radę...

Historia Ayi i Hao na pewno zostanie dokończona - tego możecie być pewni. Za bardzo przywiązałam się do tej pary, żeby ją teraz porzucać! 

Jednak nie zawsze mam siłę pisać o tej właśnie historii - szczególnie, że jest pisana od wielu lat i ma trochę... Zagmatwaną fabułę.

Mam już gotowych kilka rozdziałów, jednak muszę je jeszcze sprawdzić i dokładnie przeanalizować - czy dane rozwiązanie problemu jest adekwatne do sytuacji.

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze i za to, że nadal czekacie, mimo iż tak was zawodzę... 

Raion Sakana
DESTINO†
Aria Adler
Ahsoka Gehabih
Yukari Asakura
Frankiee9669
Klaudia12345

Dziękuję.


Jesteście wspaniali :) 

7 komentarzy:

 1. Cieszę się bardzo że pojawiła się rozdział:).Będę czekać do końca histori choć miało by to trwać z 5 lat.Współczuję ci (nie wiem jak to określić) burzliwego okresu w życiu,jak najbardziej rozumiem bark rozdiałów:) są rzeczy ważne i ważniejsze :) czekam na te wspaniałe rozdziały o których pisałaś powyżej:) pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrze! Już się bałem, że to koniec. Powodzonka!

  OdpowiedzUsuń
 4. To zrozumiałe, że każdy ma lepszy czy gorszy okres w życiu. Poczekam na kolejny rozdział tyle ile trzeba, bo wiem, że warto. Ta historia jest cudowna i zostało w nią włożone całe twoje serducho. Cieszę się, że trafiłam na tego bloga, bo masz olbrzymi talent! Życzę Ci jak najwięcej feny i oczywiście jak najmniej problemów w życiu. Pozdrawiam i obiecuję, że cierpliwie poczekam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również czekam, może nie komentowałam ostatnich notek, ale czekam i co jakiś czas tu zaglądam. W moim życiu też się wiele dzieje, a co za tym idzie - zapomniałam trochę o Shaman Kingu.
  Z tej strony Kumiko, Wiki ;)

  OdpowiedzUsuń